Affiliate program - HORAENERGY.cz

stručné informace o partnerském programu

HORAENERGY.cz

Informace o partnerském programu

HORAENERGY.cz je internetový obchod s osvětlením. Jedná se o českou společnost, která se zaměřuje především na produkty v oblasti úspory energií. Společnost je velice stabilní a neustále se rozvíjí díky množství spokojených zákazníků.

V HORAENERGY pracují pouze zkušení profesionálové, odborníci na fotovoltaiku. Tým se zabývá například výstavbou fotovoltaických elektráren nebo realizací solárního ohřevu vody. Zároveň je možné objednat také výměnu nových typů nejúspornějších osvětlení v domácnostech, kancelářích a dalších prostorách.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

HORAENERGY.cz nabízí možnost zapojit se do partnerského programu. Díky partnerství se společností mohou vydělat na provizích všichni majitelé webových stránek, kteří jsou schopni přivést nové zákazníky do obchodu prostřednictvím reklamních prvků na svých stránkách.

Pokud si zákazník, který klikl na reklamní banner či jiný odkaz na stránkách webmastera, objedná do 30 dnů jakýkoliv produkt či službu HORAENERGY.cz, získává partner 15% provizi z celkové tržby. Minimální částka, kterou si může nechat vyplatit, je 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Html 5

Html 5 je specifikací jazyka HTML. Na rozdíl od předchozí verze umožňuje nové zkrácené a rychlejší zápisky značek. Html 5 umožňuje vytvořit aplikaci,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna