Affiliate program - Hopsej.cz

stručné informace o partnerském programu

Hopsej.cz

Informace o partnerském programu

Internetový obchod Hopsej.cz prodává zájemcům kvalitní hopsací boty za nízké ceny. Zároveň však nabízí řadu dalších netypických sportovních pomůcek, jako jsou například jednokolky, klokaní boty, Dual Snowboard či koloběžky a řada dalších.

Hopsej.cz zajišťuje zákazníkům také odborné poradenství, protože investice do tohoto druhu sportovního zboží je poměrně zásadním rozhodnutím. Každý zájemce by si měl vybrat boty podle vlastních potřeb a rady zkušeného poradce, který zhodnotí účel pořízení, finanční situaci i fyzické proporce.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate program hopsej.cz Vám nabízí možnost propagovat sportovní produkty nejen prostřednictvím vlastních webových stránek, ale díky unikátnímu číselnému kódu můžete web propagovat na sociálních sítích či v internetových diskuzích. Za každého přivedeného zákazníka získá partner 6 % z tržby, kterou provede. Provize je možné získat i za opakovanou tržbu daného klienta, cookies platí 30 dní.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Spoludlužník

Spoludlužník je osoba, která je ochotna podílet se na splácení dluhu spolu s dlužníkem až do výše 100 % dlužné částky. Spoludlužník má stejná práva a…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2770

Partnerská zóna