Affiliate program - Home Credit SK

stručné informace o partnerském programu

Home Credit SK

Informace o partnerském programu

Společnost Home Credit Slovenská republika poskytuje nebankovní půjčky ve výši od 300 € do 5000 €. Jedná se o telefonní půjčku, kterou je možné vyřídit pohodlně přes internet. Splatnost půjčky je maximálně 84 měsíců.

Home Credit nabízí spoustu akcí - při řádném splácení vrátí klientům 1/2 úroků, pokud nejsou schopni splácet, mohou si odložit až 4 měsíční splátky. Půjčka je vhodná pro osoby od 18 do 65 let s pravidelným příjmem.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Společnost Home Credit SK nabízí možnost stát se affiliate partnerem společnosti. Využívá obchodní model CPL, který zaznamená platbu za každý lead, tedy za dovolaný kontakt, který splňuje základní scoringová pravidla pro poskytnutí půjčky a má o produkt zájem.

Provize za každý lead činí 200 Kč. Cookies platí 30 dnů, proto je započítána za každého zákazníka, který se registroval do 30 dnů od prvního prokliku ze stránek partnera. Pokud affiliate partner přivede více než 100 leadů měsíčně, mohou být pro něj vytvořeny výhodnější podmínky.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Webdesign

Webdesign je disciplínou, která funguje mezioborově. Kombinuje poznatky z vizuální komunikace, interakčního designu, ale také například z psychologie…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna