Affiliate program - Hledejceny.cz

stručné informace o partnerském programu

Hledejceny.cz

Informace o partnerském programu

Hledejceny.cz je přehledný katalog zboží na internetu. Díky Hledejceny.cz si můžete srovnat a porovnat nejlepší akční ceny všech možných výrobků od elektrospotřebičů až po automobily, oblečení či kosmetiku.

Máte možnost srovnat si zboží podle nejrůznějších parametrů. Na Hledejceny.cz najdete akční zboží různých výrobců elektroniky, knih, her, parfémů a dalšího zboží. Můžete zakoupit produkty v zajímavých slevách, díky kterým bude Váš nákup opravdu výhodný.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate program Hledejceny.cz je určen pro všechny, kteří si chtějí vydělat pomocí svých webových stránek za užití minimálního úsilí. Partneři si na svých stránkách mohou publikovat bannery či textové odkazy, bannery je možné vytvořit na míru. Společnost proplácí provize z prokliku za každého přivedeného zákazníka nebo 100% provizi z nákupu ve vybraných obchodech. Provizi je možné vyplatit od 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Povinné ručení

Povinné ručení označuje povinné pojištění odpovědnosti za provoz vozidla. Hlavním cílem povinného ručení je ochrana třetích osob, jejich zdraví i…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna