Affiliate program - Here-Shop.cz

stručné informace o partnerském programu

Here-Shop.cz

Informace o partnerském programu

Here-Shop.cz je obchod s elektronikou, ale ne ledajakou. Nabízí zákazníkům spoustu moderních produktů z oblasti komunikačních technologií. Věděli jste, že jsou k dostání na trhu například hodinky se zabudovaným telefonem nebo dokonce dual sim telefon v hodinkách, kdy máte aktivní obě sim karty současně?

Moderní led hodinky, které zobrazují čas ve zvláštních formátech, jsou dostupné již za 335 Kč. Pokud jste fanouškem agenta 007 Jamese Bonda, můžete si pořídit také speciální hodinky se zabudovanou kamerou, vhodné pro špionáž nebo jen tak pro zábavu.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Here-Shop.cz nabízí provizní affiliate program, díky kterému můžete získat výdělky na provizích. Stačí na Váš web přidat reklamní prvky e-shopu a získáte výdělek za každého přivedeného partnera.

Provize z prodeje je 7%. Pokud se Vám podaří přivést zákazníky, kteří si zakoupí alespoň 10 produktů v daném měsíci, automaticky se Vaše provize zvyšuje na 10 %. Jestli se chcete stát členem affiliate programu, zaregistrujte se a vyberte si vhodné bannery či odkazy pro svůj web.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Home banking

Home banking umožňuje zákazníkům obsluhovat svůj bankovní účet z pohodlí domova. Jedná se o internetové bankovnictví, v současné době ho má v nabídce…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna