Affiliate program - Helveti s.r.o.

stručné informace o partnerském programu

Helveti s.r.o.

Informace o partnerském programu

Helveti s.r.o. je společnost, která se zabývá prodejem hodinek. Původně se firma orientovala pouze na prodej hodinek značky Wenger, později však přidala do portfolia také značky Traser a Alfex. Společnost se snaží do budoucna navázat spolupráci také se švýcarskými značkami Cerina, Tissot nebo Victorinox. Všechny hodinky těchto značek jsou velice kvalitní a pro zákazníky atraktivní.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Helveti s.r.o. nabízí možnost přivýdělku všem zájemcům o affiliate partnerství. U jednotlivých druhů hodinek se výdělky partnerů liší. Partneři, kteří odkazují na hodinky značky Wenger, získávají 5% provizi z každé objednávky. Průměrná objednávka se přitom pohybuje kolem 6500 Kč.

Stejné procento, tedy 5 %, získávají také partneři, kteří reklamují značku Traser. Rozdíl je však v ceně hodinek, protože hodinky Traser jsou dražší a průměrná objednávka se pohybuje kolem 8500 Kč. U hodinek Alfex není provize vyjádřena procentuálně, ale partner získá 300 Kč za nákup každého přivedeného zákazníka. Cookies platí 45 dní, partneři mají na výběr z několika bannerů v různých velikostech.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Státní příspěvek

Státní příspěvek je určitá suma, kterou stát přispívá účastníkovi penzijního připojištění. Státní příspěvek získáváte automaticky při uzavření…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna