Affiliate program - Helveti s.r.o.

stručné informace o partnerském programu

Helveti s.r.o.

Informace o partnerském programu

Helveti s.r.o. je společnost, která se zabývá prodejem hodinek. Původně se firma orientovala pouze na prodej hodinek značky Wenger, později však přidala do portfolia také značky Traser a Alfex. Společnost se snaží do budoucna navázat spolupráci také se švýcarskými značkami Cerina, Tissot nebo Victorinox. Všechny hodinky těchto značek jsou velice kvalitní a pro zákazníky atraktivní.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Helveti s.r.o. nabízí možnost přivýdělku všem zájemcům o affiliate partnerství. U jednotlivých druhů hodinek se výdělky partnerů liší. Partneři, kteří odkazují na hodinky značky Wenger, získávají 5% provizi z každé objednávky. Průměrná objednávka se přitom pohybuje kolem 6500 Kč.

Stejné procento, tedy 5 %, získávají také partneři, kteří reklamují značku Traser. Rozdíl je však v ceně hodinek, protože hodinky Traser jsou dražší a průměrná objednávka se pohybuje kolem 8500 Kč. U hodinek Alfex není provize vyjádřena procentuálně, ale partner získá 300 Kč za nákup každého přivedeného zákazníka. Cookies platí 45 dní, partneři mají na výběr z několika bannerů v různých velikostech.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Zúčtovací období

Zúčtovací období je období, za které se provádí pravidelné zúčtování. Například mobilní tarify bývají zúčtovány ve většině případů jednou měsíčně,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna