Affiliate program - HELIOS

stručné informace o partnerském programu

HELIOS

Informace o partnerském programu

HELIOS je software, který pomáhá zákazníkům s orientací ve spoustě údajů, které souvisejí s činností každé firmy. HELIOS má celou řadu specializovaných modulů, které se mohou přizpůsobit potřebám jakékoliv firmy.

HELIOS Vám  nabízí přizpůsobivé informační systémy, které jsou vhodné pro Vaše podnikání. Dokážou dobře zpracovat podnikovou agendu a pokrýt všechny oblasti výroby, obchodu, služeb i veřejné správy. Klienti si mohou objednat CMR, Document Manager a další související služby.

Naše hodnocení 2/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate partnerský program HELIOS je vhodný pro všechny vlastníky webových stránek. Mohou si díky partnerství vydělávat na provizích. Partnerem se může stát jak fyzická osoba, tak také podnikatel nebo osoba právnická. Partner zprostředkovává zákazníky pro HELIOS publikací reklamních materiálů na vlastních stránkách. Za každý nákup pak získává provizi, její výše však na stránkách obchodníka chybí.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Publisher

Publisher je majitel nebo správce webových stránek či jakýkoliv webmaster, který na svých stránkách publikuje reklamní prvky, z nichž má zisk. V…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna