Affiliate program - Golemtech.cz

stručné informace o partnerském programu

Golemtech.cz

Informace o partnerském programu

Golemtech.cz je internetový obchod, který se zabývá prodejem vybavení autoservisů a pneuservisů. Golemtech nabízí vysoce kvalitní výrobky, které si mohou zákazníci objednat prostřednictvím e-shopu. Společnost dováží zboží již od roku 2002, pro své zákazníky však výrobky upravuje a zdokonaluje pomocí 3D konstrukčních programů, určených pro modelování a simulaci. Zákazníci si mohou zakoupit také odbornou montáž objednaného zboží.

 

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Golemtech.cz nabízí zájemcům možnost zapojit se do partnerského programu, díky kterému mohou vydělat na provizích. Program je vhodný pro majitele www stránek, které souvisejí s automobily. Vlastník či provozovatel webových stránek si umístí na server reklamní banner či textový odkaz Golemtech a získává provize za přivedené zákazníky.

Ihned po registraci obdrží partner na své konto 100 Kč jako bonus za registraci do affiliate programu. Poté získává provizi za každého klienta, který klikne na odkaz a zakoupí si na Golemtech.cz jakýkoliv produkt. Systém si pamatuje příchod zákazníka ze stránek partnera po dobu 30 dní. Minimální výplata je 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Nette

Nette framework je softwarová struktura, která může sloužit programátorům při vývoji a organizaci dalších softwarových projektů. Jedná se o framework…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna