Affiliate program - Global Energy

stručné informace o partnerském programu

Global Energy

Informace o partnerském programu

Global Energy je společnost, která se zabývá dodávkou elektrické energie a zemního plynu. Působí na tuzemském trhu od roku 2010 a za dobu svého působení si získala řadu spokojených zákazníků. Společnost nabízí cenově výhodnou dodávku plynu a elektřiny a snaží se zajistit spokojenost svých zákazníků.

Global Energy jedná s každým klientem individuálně. Nabízí energii jak domácnostem, tak také firmám. Od svého stávajícího dodavatele můžete přejít bezplatně, v internetové kalkulačce zjistíte, kolik můžete na elektřině a plynu ušetřit.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Společnost Global Energy nabízí možnost zapojit se do affiliate partnerského programu. Zapojit se může jakýkoliv provozovatel webových stránek, stačí, když na své stránky umístí reklamní prvky společnosti. Global Energy se snaží nalákat klienty na nejvýhodnější produkt, kterým je zemní plyn. Pokud tedy z Vašich stránek přijde zákazník, který si objedná zemní plyn, získáváte provizi.

Provize dělá 250 Kč za každého přivedeného zákazníka. Cookies platí 45 dnů, pokud tedy vyplní klient poptávku do 45 dnů od kliknutí na banner či jiný reklamní prvek, odměna je Vaše. Kromě bannerů máte možnost umístit na své stránky také widgety, kalkulačky či poptávkové formuláře.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Facebook

Facebook je webový systém, který byl navržen bývalým studentem Harvardovy univerzity Markem Zuckerbergem. Jedná se o webový systém, který slouží k…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna