Affiliate program - GLAM

stručné informace o partnerském programu

GLAM

Informace o partnerském programu

GLAM je internetový butik, který nabízí produkty značky Glamorous by Glam. V sortimentu butiku najdete hlavně luxusní dámské oblečení, které je vyrobeno z kvalitních látek. Oblečení značky Glamorous by Glam má zajímavé a netypické střihy, díky kterým budete středem pozornosti.

Oděvy jsou vyráběny na území Itálie, všechny použité látky pocházejí z této slunné země. Kromě oblečení můžete na stránkách GLAM zakoupit také luxusní dámské kabelky, které byly vyrobeny z pravé kůže. Ceny výrobků jsou z důvodu vysoké kvality velice přívětivé.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud vlastníte webové stránky, zaměřené na ženy, které pečují o svůj vzhled, nečekejte a staňte se affiliate partnerem internetového obchodu GLAM. Vaše zákaznice neodolají kvalitním a zajímavým modelům, které pocházejí z Itálie. Pokud přivedete na e-shop zákaznice, získáváte z jejich nákupu provize.

Z každého zboží, které si Vámi přivedená zákaznice koupí, získáváte provizi, která je celých 25 % z ceny nákupu. Nemusíte odkazovat pouze prostřednictvím webovek, ale také přes sociální sítě nebo na diskusních fórech. K dispozici jsou reklamní bannery, odkazy i XML feedy.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Responzive design

Responzive design nebo responzivní web design znamená určitý způsob stylování HTML dokumentu. Responzivní design by měl zaručit, že stránku bude díky…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna