Affiliate program - GLAM

stručné informace o partnerském programu

GLAM

Informace o partnerském programu

GLAM je internetový butik, který nabízí produkty značky Glamorous by Glam. V sortimentu butiku najdete hlavně luxusní dámské oblečení, které je vyrobeno z kvalitních látek. Oblečení značky Glamorous by Glam má zajímavé a netypické střihy, díky kterým budete středem pozornosti.

Oděvy jsou vyráběny na území Itálie, všechny použité látky pocházejí z této slunné země. Kromě oblečení můžete na stránkách GLAM zakoupit také luxusní dámské kabelky, které byly vyrobeny z pravé kůže. Ceny výrobků jsou z důvodu vysoké kvality velice přívětivé.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud vlastníte webové stránky, zaměřené na ženy, které pečují o svůj vzhled, nečekejte a staňte se affiliate partnerem internetového obchodu GLAM. Vaše zákaznice neodolají kvalitním a zajímavým modelům, které pocházejí z Itálie. Pokud přivedete na e-shop zákaznice, získáváte z jejich nákupu provize.

Z každého zboží, které si Vámi přivedená zákaznice koupí, získáváte provizi, která je celých 25 % z ceny nákupu. Nemusíte odkazovat pouze prostřednictvím webovek, ale také přes sociální sítě nebo na diskusních fórech. K dispozici jsou reklamní bannery, odkazy i XML feedy.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

LTV

LTV čili Loan To Value je procento z ceny nemovitosti, které nám určí, kolik peněz si můžeme půjčit. Všechny finanční instituce, které nabízejí…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna