Affiliate program - GIANTmicrobes.cz

stručné informace o partnerském programu

GIANTmicrobes.cz

Informace o partnerském programu

Internetový obchod GIANTmicrobes.cz si oblíbí všichni milovníci plyšových zvířátek. Vyrábí totiž plyšáky nejrůznějších tvarů, kteří jsou inspirováni mikroby ve zvětšené formě. Zákazníci si mohou pořídit například plyšovou embolu nebo pivní kvasinku.

Je možné vybírat v různých kategoriích, jako jsou mikroby exotické, nakažlivé, nebo dokonce pohlavní. Kromě toho, že jsou postavičky opravdu milé a vtipné, mají také vzdělávací funkci - zjistíte, jak vlastně vypadají jednotliví mikrobi pod mikroskopem. Každý plyšák měří 13 až 18 cm.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate partneři GIANTmicrobes.cz si mohou vydělat zajímavé provize. Provizi získají za zákazníky, které přivedou na stránky obchodu. Činí 12 % z nákupu přivedeného zákazníka. Pokud se díky Vám zaregistruje na stránkách další affiliate partner, získáváte také 2% provizi z nákupů jeho návštěvníků. Výhodou je, že procento je vypočítáváno z ceny zboží včetně DPH.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Reklama

Reklama je placenou, ale také neplacenou propagací jakéhokoliv výrobku či služby za účelem jejich následného prodeje a vyšší prodejní hodnoty.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna