Affiliate program - Gadgeto.cz

stručné informace o partnerském programu

Gadgeto.cz

Informace o partnerském programu

Gadgeto.cz nabízí zákazníkům široký sortiment zajímavých a neotřelých dárků pro i ženy, nejrůznější mobilní vychytávky, designové doplňky, pomůcky do kanceláře a celou řadu zajímavých a užitečných produktů za výhodné ceny.

Pokud chcete překvapit svého partnera či kohokoliv blízkého zajímavým dárkem, na Gadgeto.cz si určitě vyberete. Najdete zde spoustu inspirativních dárků v nejrůznějších cenových kategoriích.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Provizní program Gadgeto.cz je výhodný hlavně pro partnery, kteří provozují navštěvované webové stránky. Nevydělávají totiž pouze na provizích, ale získávají také 0,3 Kč za každý proklik na Gadgeto.cz. Čím více návštěvníků klikne na banner, tím vyšší výdělek může partner získat.
 
Pokud si zákazník objedná zboží, je partnerovi samozřejmě připočtena také klasická provize, která dělá 10 % z ceny nákupu. Minimální částka, kterou si mohou partneři vybrat, je 500 Kč. Ve výjimečných případech je možnost domluvit se na podmínkách také individuálně.

 

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Sociální a důchodové pojištění

Sociální a důchodové pojištění je povinné pro všechny občany České republiky. Ručí za ně stát a je dotované z příspěvků pojištěného, ale také jeho…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna