Affiliate program - Fotky-foto.cz

stručné informace o partnerském programu

Fotky-foto.cz

Informace o partnerském programu

Fotobanka Fotky-foto.cz nabízí rozsáhlou databázi nejrůznějších fotografií, určených k různým účelům. Můžete si zakoupit jak fotografie pro potěšení, tak také pro podnikání v databázi, která obsahuje více než 25 milionů fotografií.

K dostání jsou jak reklamní profesionální fotky, tak také levné ilustrační fotky, vektory nebo nejrůznější grafické prvky na Váš web. Databázi využívají také média, protože obsahuje redakční fotografie celebrit nebo zpravodajské fotografie. Všechny fotky mají licenci a jsou cenově výhodné.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pro majitele a provozovatele webových stránek je tady zajímavá možnost - mohou se stát affiliate partnerem fotky-foto.cz a získat provizi za klik, za první přímý prodej přivedeného zákazníka i za jeho následné prodeje v období 12 měsíců.

Provize za nově přivedené zákazníky sahá až do výše 12 % z jejich prvního nákupu. Za každý další nákup získáváte provizi až 3 %. Partneři mohou na svých stránkách publikovat různé bannery nebo widgety, které si mohou jednoduše stáhnout.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Webdesign

Webdesign je disciplínou, která funguje mezioborově. Kombinuje poznatky z vizuální komunikace, interakčního designu, ale také například z psychologie…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna