Affiliate program - Ferrino.cz

stručné informace o partnerském programu

Ferrino.cz

Informace o partnerském programu

Ferrino.cz patří mezi významné světové výrobce outdoorového vybavení. Mezi jeho zbožím můžete najít různé batohy, stany, ale také oblečení, boty a další outdoorové doplňky. Ferrino.cz má dlouhou tradici nejen na světovém, ale také na českém a slovenském trhu, kde působí již po dobu šesti let. Ferrino.cz je velice oblíbeným e-shopem.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Ferrino.cz nabízí možnost stát se affiliate partnerem všem majitelům webových stránek. Partner si na své stránky umístí reklamní odkazy na e-shop a za každého zákazníka získává provizi. Provize je počítána pouze za zákazníky, kteří si zakoupí zboží do 30 dnů od posledního prokliku, protože později jsou jejich cookies smazány.

Provize je vypočítávána z hodnoty prodaného zboží, není však započtena cena dopravy. Provize je vyplácena na vyžádání partnera, nemůže však být vyplacena v případě, kdy součet provizí zatím nedosáhl částky 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Konsolidace

Konsolidace půjček označuje jejich sloučení do jedné půjčky. Konsolidace je vhodná pro klienty, kteří mají větší množství půjček a chtějí získat…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna