Affiliate program - Ferrino.cz

stručné informace o partnerském programu

Ferrino.cz

Informace o partnerském programu

Ferrino.cz patří mezi významné světové výrobce outdoorového vybavení. Mezi jeho zbožím můžete najít různé batohy, stany, ale také oblečení, boty a další outdoorové doplňky. Ferrino.cz má dlouhou tradici nejen na světovém, ale také na českém a slovenském trhu, kde působí již po dobu šesti let. Ferrino.cz je velice oblíbeným e-shopem.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Ferrino.cz nabízí možnost stát se affiliate partnerem všem majitelům webových stránek. Partner si na své stránky umístí reklamní odkazy na e-shop a za každého zákazníka získává provizi. Provize je počítána pouze za zákazníky, kteří si zakoupí zboží do 30 dnů od posledního prokliku, protože později jsou jejich cookies smazány.

Provize je vypočítávána z hodnoty prodaného zboží, není však započtena cena dopravy. Provize je vyplácena na vyžádání partnera, nemůže však být vyplacena v případě, kdy součet provizí zatím nedosáhl částky 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Software

Software zahnuje všechny počítačové programy, které jsou užívané v určitém počítači. Jedná se o sadu programů, které provádějí nějakou činnost.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna