Affiliate program - Extra Dárek.cz

stručné informace o partnerském programu

Extra Dárek.cz

Informace o partnerském programu

Extra Dárek.cz patří mezi významné české e-shopy, prodávající různé dárky pro každého. Na internetovém obchodě najdete dárky rozdělené přehledně do kategorií - dárky na Valentýna, manažerské dárky, vtipné dárky, dárky pro muže i ženy, to vše můžete zakoupit.

Internetový obchod Extra Dárek.cz nabízí široký sortiment netradičních dárků, které překvapí a zároveň potěší. Je výhodnější nakupovat na internetu, protože v kamenných obchodech je výběr zboží značně omezený.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Nyní můžete vydělávat také s partnerským programem Extra Dárek.cz. Pokud přivedete na stránky obchodu nového zákazníka, získáte provizi z jeho nákupu. Provize je 10 % z objednávky realizované prostřednictvím e-shopu.

Jak to udělat? Na své webové stránky vložíte banner či textový odkaz. Pokud na něj návštěvník klikne, bude přesměrován na e-shop. Když do 60 dnů provede nákup, provize je Vaše. Odkazy je možné vkládat také na blogy či fóra.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Půjčka

Půjčka je závazkem, který vzniká mezi věřitelem a dlužníkem na základě uzavření smlouvy o půjčce. Věřitel půjčí dlužníkovi určitý finanční obnos,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna