Affiliate program - Extra Dárek.cz

stručné informace o partnerském programu

Extra Dárek.cz

Informace o partnerském programu

Extra Dárek.cz patří mezi významné české e-shopy, prodávající různé dárky pro každého. Na internetovém obchodě najdete dárky rozdělené přehledně do kategorií - dárky na Valentýna, manažerské dárky, vtipné dárky, dárky pro muže i ženy, to vše můžete zakoupit.

Internetový obchod Extra Dárek.cz nabízí široký sortiment netradičních dárků, které překvapí a zároveň potěší. Je výhodnější nakupovat na internetu, protože v kamenných obchodech je výběr zboží značně omezený.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Nyní můžete vydělávat také s partnerským programem Extra Dárek.cz. Pokud přivedete na stránky obchodu nového zákazníka, získáte provizi z jeho nákupu. Provize je 10 % z objednávky realizované prostřednictvím e-shopu.

Jak to udělat? Na své webové stránky vložíte banner či textový odkaz. Pokud na něj návštěvník klikne, bude přesměrován na e-shop. Když do 60 dnů provede nákup, provize je Vaše. Odkazy je možné vkládat také na blogy či fóra.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Zajistitel

Zajistitel je společnost, která na sebe přebírá riziko v případě, že pojistitel není schopen splatit své závazky. Pojistitel musí za tuto službu…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna