Affiliate program - Eshop-sperku.cz

stručné informace o partnerském programu

Eshop-sperku.cz

Informace o partnerském programu

Internetový obchod eshop-sperku.cz má v nabídce různé typy šperků od ocelových, přes pozlacené, postříbřené až po stříbrné. Všechno zboží naleznete přehledně uspořádané podle kategorií na webových stránkách. Objednávku vyplníte také jednoduše prostřednictvím internetu, zboží je doručeno na Vaši adresu.

V současné době patří mezi nejoblíbenější šperky z chirurgické oceli, které jsou levnější, ale velice kvalitní. Šperky z chirurgické oceli jsou velice odolné a vypadají stále jako nové i po dlouhodobém nošení.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate partneři eshop-sperku.cz získávají provizi ve výši 15 % z nákupu každého přivedeného zákazníka. Provize je připočtena na účet v případě, že si zákazník do 30 dnů od kliknutí na reklamní prvek na stránkách partnera objedná zboží z e-shopu šperků. Affiliate partneři si mohou nechat vyplatit provize již od 300 Kč, své výdělky mají díky přehledu stále pod kontrolou.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

E-shop

E-shop je internetová aplikace, kde mohou zákazníci nakupovat služby a produkty online prostřednictvím webových stránek. Jedná se o jeden z…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna