Affiliate program - Esennce.cz

stručné informace o partnerském programu

Esennce.cz

Informace o partnerském programu

Chcete darovat svým blízkým zajímavý dárek, ale nemáte žádný originální nápad? Nemusíte jim dávat obligátní peníze, stačí se podívat na Esennce.cz a vybrat zážitek, který by se mohl hodit právě k dané příležitosti.

Kromě zážitkových pobytů najdete na serveru také adrenalinové, gurmánské, sportovní zážitky a řadu dalších. Pošlete své blízké například do pivních lázní nebo jim zařiďte závodní okruh ve voze Ferrari a uvidíte, že budou nadšení.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Přihlášení do provizního systému Esennce.cz je velice rychlé a zvládne ho opravdu každý. Nyní máte možnost vydělávat na provizích díky prodeji zážitků. Pokud vlastníte webové stránky či profil na sociální síti, máte možnost publikovat na nich ikonu, banner či textový odkaz. Za každého přivedeného zákazníka získá partner provizi 10 % z jeho objednávky. Cookies platí 90 dní, partner získává provizi i z opakovaných nákupů v tomto období.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Zdravotní pojištění

Základní zdravotní pojištění je povinné a poskytují jej zdravotní pojišťovny, mezi které patří například Všeobecná zdravotní pojišťovna. Klient…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2741

Partnerská zóna