Affiliate program - Eproton.cz

stručné informace o partnerském programu

Eproton.cz

Informace o partnerském programu

Eproton.cz je internetový obchod, nabízející širokou škálu zboží. Zákazníci tam mohou zakoupit nejrůznější elektrické spotřebiče, jako jsou pračky a chladničky, ale také televizory či mikrovlnky. Na e-shopu je několik kategorií, které jsou věnovány domu, zahradě, ale také například parfémům, hodinkám nebo sportu.

E-shop připravuje pro své zákazníky pravidelně různé akce, v nichž lze zakoupit zboží za zvýhodněné ceny. Ceny internetového obchodu jsou obvykle celkově levnější, než ceny kamenných obchodů. Navíc je nakupování přes internet mnohem jednodušší, než běhání po obchodech, protože najdete vše pohodlně na jednom místě.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Provizní systém Eproton.cz je velice rozmanitý. Za každý druh zboží je totiž účtována partnerovi jiná výše provize, pohybují se v hodnotách od 1 až po 6 %. Například provize za pračky a ledničky jsou 2%, provize za telefony či fotoaparáty dělají pouze 1 % z ceny výrobku. Nejvyšší provize, tedy 6 %, je vyplácena za nákup outdoor a sportovního oblečení. Cookies platí vždy 45 dní.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Úvěrovaná nemovitost

Úvěrovaná nemovitost označuje nemovitost, která byla pořízena či alespoň rekonstruována z úvěru. Úvěry na nemovitosti představují obvykle hypoteční…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna