Affiliate program - Energie CZ - PLYN

stručné informace o partnerském programu

Energie CZ - PLYN

Informace o partnerském programu

Kampaň Energie CZ - PLYN propaguje srovnávač cen plynu od různých dodavatelů - nejedná se tedy o jednu konkrétní společnost, ale o srovnání různých nabídek několika společností. Zákazník má možnost vyplnit jednoduchý formulář zdarma a tím zjistí, kolik může maximálně ušetřit. Poté ho kontaktuje call centrum, které mu může zařídit přechod k jinému dodavateli.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Vlastníte webové stránky, nebo jste jejich správcem? Pokud chcete ze svých stránek vytěžit maximum, můžete uzavřít affiliate partnerství a propagovat na svých stránkách Energie CZ - PLYN. Jedná se o službu, kterou denně využívá spousta potencionálních zákazníků.

Na své webové stránky můžete publikovat reklamu v podobě non-brand bannerů, landing page, iframe v jedné barevné mutaci či textové odkazy. Za každé lead získáte 50 Kč, pokud přivedete více než 100 leadů za měsíc, tarif se přizpůsobí Vašim potřebám. Cookies platí 30 dnů.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Zúčtovací období

Zúčtovací období je období, za které se provádí pravidelné zúčtování. Například mobilní tarify bývají zúčtovány ve většině případů jednou měsíčně,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna