Affiliate program - eKniha.eu

stručné informace o partnerském programu

eKniha.eu

Informace o partnerském programu

eKniha.eu provozuje e-shop, v němž nabízí různé knihy pro ženy, poezii, motivační knihy či knihy o internetu. Zájemci mohou knihu stáhnout v elektronickém formátu PDF, který je možné spustit na čtečce, tabletu, mobilu či počítači.

Elektronické formáty knih jsou v současné době stále populárnější - jsou levnější než klasické publikace a všechny své knihy můžete mít stále po ruce například ve čtečce. Nákup na e-shopu je velice jednoduchý - stačí si vybrat knihu, kliknout na tlačítko Zaplatit a stáhnout a publikace může být Vaše!

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

S affiliate programem eKniha.cz můžete získat provize ve výši 25 % z každého provedeného nákupu klienta, kterého jste přivedli přes své webové stránky. Průměrná objednávka na e-shopu má výši 150 Kč, proto závisí hlavně na počtu přivedených zákazníků, jakou částku si vyděláte.

Affiliate partneři mají také další výhodu - 5% provizi za každou knihu, kterou pomůže prodat jimi přivedený affiliate partner. Cookies platí 60 dní, pokud si zákazník do 60 dnů cokoliv zakoupí, je provize Vaše, čímž si můžete zajistit zajímavý vedlejší příjem.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Zelená karta

Zelená karta je dokladem o povinném ručení, který je platný v zahraničí. Povinné ručení pojistí odpovědnost za škody, způsobené provozem motorových…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna