Affiliate program - eHotel.cz

stručné informace o partnerském programu

eHotel.cz

Informace o partnerském programu

eHotel.cz je server, na kterém si můžete vybrat ubytování v jakékoliv lokalitě v České republice. Ubytování je možné okamžitě zarezervovat. Nemusíte obepisovat hotely s dotazem na volnou kapacitu, všechna zobrazená ubytovací zařízení jsou k dispozici v termínu, který jste si vybrali.

Na webových stránkách eHotel.cz najdete volné hotely pohodlně na jednom místě. Postup je jednoduchý - zadejte lokalitu, termín příjezdu a jednoduše si zvolte ubytovací zařízení z nabídky. Rezervace je pro hotel závazná. Na stránkách máte také možnost prohlédnout si akce, které se konají poblíž Vašeho ubytování.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate partnerský program eHotel.cz nabízí partnerům 6% provize z každého provedeného nákupu. Platnost cookies je celých 90 dní, více než 80 % rezervací se nakonec opravdu uskuteční. Již do 4 pracovních dnů můžete zjistit, zdali byla Vaše konverze schválená.

Affiliate partneři eHotel.cz si mohou vybrat, zdali budou server prezentovat pomocí XML feed, textových odkazů nebo statických či flashových bannerů. eHotel.cz pořádá pravidelné motivační soutěže, výplatní minimum činí 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Lorem ipsum

Lorem ipsum je označení pro výplňkový text, který vyplňuje prostor, kde se bude v budoucnu nacházet reálný text. Obsah lorem ipsum nemá žádný smysl,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna