Affiliate program - eHosting.cz

stručné informace o partnerském programu

eHosting.cz

Informace o partnerském programu

eHosting.cz nabízí hosting pro běžné i náročné uživatele. Zákazník si může vybrat doménu českou, evropskou, nebo také nadnárodní například s koncovkou com nebo net. Domény jsou registrovány za 180 Kč za jeden rok.

Všechny programy podporují PHP scripty, databáze MySQL, je možné na nich provádět optimalizaci SEO. Není u nich omezován počet subdomén ani e-mailových schránek.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Zájemci o affiliate program od eHosting.cz si mohou vybrat ze dvou možností vyplácení provizí. První z nich umožňuje partnerovi získat jednorázovou provizi za uzavření objednávky ve výši 100 Kč a zároveň trvalou provizi 10 %, která přichází na účet partnera po celou dobu, kdy je návštěvník klientem.

Druhá možnost nabízí vyšší jednorázovou odměnu ve výši 300 Kč, ale již bez trvalé provize. Program funguje klasicky na základě publikování reklamních ikon či odkazů. Cookies platí po dobu 6 měsíců.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Bezdrátové internetové připojení

Bezdrátové internetové připojení je v současné době nejjednodušší cestou připojení k internetové síti. Pro bezdrátové připojení není potřeba využívat…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna