Affiliate program - eBook-čtečky.cz

stručné informace o partnerském programu

eBook-čtečky.cz

Informace o partnerském programu

eBook-čtečky.cz patří mezi nejvýznamnější české e-shopy, zabývající se prodejem elektronických čteček. Jedná se o kvalitní čtečky s E-Ink displejem, text na čtecím zařízení se podobá klasickému tištěnému textu. Obchod nabízí samozřejmě také příslušenství, jako jsou pouzdra, nabíječky, paměťové karty a další.

eBook-čtečky.cz je vysoce ceněným obchodem například na Heuréce, kde získal od zákazníků zlatou pečeť Ověřeno zákazníky. E-shop má také kamenný obchod. Pro své zákazníky připravuje pravidelně akce, například kompletní knihovnu na DVD při zakoupení čtečky.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate program e-shopu eBook-čtečky.cz je zajímavou možností pro majitele webových stránek. Partneři získávají provizi 3 % z každého prodeje, cena je vypočítána z částky bez DPH. Cookies platí 30 dnů, to znamená, že pokud si návštěvník stránek, který klikne na reklamní banner, do 30 dnů objedná zboží, affiliate partner za něj získá provizi.

Affiliate partnerem se může stát prakticky každý zájemce, napojení na server je velice jednoduché a vyžaduje jen minimum práce. Je možné dohodnout se na výrobě bannerů podle potřeb partnera, které budou mít jím požadovanou velikost.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Seznam.cz

Seznam.cz je nejrozšířenějším internetovým portálem v České republice. Vznikl již v roce 1996, stal se tedy jedním z prvních vyhledávačů na našem…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna