Affiliate program - Easy Dating

stručné informace o partnerském programu

Easy Dating

Informace o partnerském programu

Easy Dating Vám může pomoci najít přátele, pobavit se, nebo dokonce získat životního partnera! V současné době je velice obtížné seznámit se s vhodným protějškem. Seznamování přes internet je zajímavou, ale velice neosobní možností. Proto do módy přichází Easy Dating nebo také Speed Dating.

Jedná se o metodu koordinovaného rychlého rande, která pochází z USA. Princip spočívá v tom, že se 5 minut bavíte s každým účastníkem, po schůzce se rozhodnete, zdali jej chcete v budoucnu ještě jednou potkat. Můžete tak ušetřit čas za zbytečné schůzky, dohodnuté prostřednictvím internetu! Easy Dating je stále oblíbenější u různých věkových skupin.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Vydělejte si peníze s Easy Datingem! Provozujete webové stránky? Jste uživatelem sociálních sítí nebo máte v emailu spoustu kontaktů na lidi, kteří by mohli mít zájem o seznámení? Staňte se affiliate partnerem Easy Dating a získáte zajímavou provizi.

Provize činí 10 % z každého přivedeného zákazníka, který do 1 roku od registrace využije službu Rychlé rande. Nové klienty je možné nalákat prostřednictvím bannerů, které umístíte na Vaše webové stránky, nebo pomocí referenčních odkazů, zveřejněných na sociálních sítích či rozeslaných e-mailem.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Kontokorent

Kontokorent je služba, díky které může klient čerpat z účtu peníze i v případě, že nemá dostatek finančních prostředků, čímž se dostane do mínusu.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna