Affiliate program - E-domov.cz

stručné informace o partnerském programu

E-domov.cz

Informace o partnerském programu

E-domov je internetový e-shop s 15letou zkušeností v oblasti bydlení. Nabízí zákazníkům široký sortiment zboží pro dům, zahradu nebo pro stavbu. Vše najdete přehledně uspořádáno v kategoriích na stránkách internetového obchodu, kde můžete také veškeré zboží jednoduše zakoupit.

Pokud se chcete přesvědčit o kvalitě výrobků na vlastní oči, je tady možnost navštívit vzorkovou prodejnu, kde si můžete vše prohlédnout. Internetový obchod připravuje pravidelně různé akční nabídky, při nákupu nad 20 tisíc Kč získáváte odvoz zcela zdarma v rámci celé České republiky.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Chcete, aby Vaše webové stránky vydělávaly? Zapojte se do partnerského programu internetového obchodu e-domov.cz a získáte možnost vydělávat na provizích. Je to poměrně jednoduché, stačí publikovat na Vaše stránky reklamní banner a nemusíte se o nic víc starat, reklama vydělává za Vás.

Za každého zákazníka, který klikne na banner a do 60 dní zakoupí zboží na e-domov.cz, získáte provizi. Provize činí 10 % z nákupu zákazníka. Partner může požádat o banner jakéhokoliv rozměru, který je vhodný pro jeho webové stránky, e-shop se mu pokusí vyhovět.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Direct marketing

Direct marketing je reklamním nástrojem, který má výhodu přímého cílení na zákazníka. Hlavními cíli je vytvoření dlouhodobého vztahu a výzva pro…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna