Affiliate program - Dovolená.cz

stručné informace o partnerském programu

Dovolená.cz

Informace o partnerském programu

Dovolená.cz je server společnosti Student Agency, kde je možné vyhledat a zakoupit zájezdy ze široké nabídky zájezdů do celého světa. Zákazníci si mohou vybrat z různých kategorií, jako jsou First minute, poznávací zájezdy, hory, Eurovíkendy a celá řada dalších.

Na webu Dovolená.cz jsou v nabídce zájezdy tuzemských i německých cestovních kanceláří. Klienti mají možnost cestovat letecky, autobusem nebo vlastní dopravou. Výběr je velice snadný a není nutné docházet na pobočku Student Agency, vše vyřídíte přes internet.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Student Agency nabízí affiliate partnerský program pro všechny, kteří chtějí vydělávat na provizích z přivedených zákazníků. Protože je Student Agency zaběhlá a oblíbená společnost, zájezdy se prodávají poměrně jednoduše.

Zájemci o partnerství mají na výběr z deseti kampaní, které mohou propagovat prostřednictvím bannerů, XML feedů, textových odkazů či e-mailů. Provize je vždy 2 % z ceny prodaného zájezdu. Cookies platí pro přivedeného zákazníka 30 dní. Společnost nabízí také různé bonusy, které mohou zlepšit konverzní poměr.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Anuita

Anuita je termín, který souvisí s oblastí finančnictví. Jedná se o pravidelně hrazenou finanční splátku v pravidelných intervalech, která se nemění.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna