Affiliate program - Dovolená.cz

stručné informace o partnerském programu

Dovolená.cz

Informace o partnerském programu

Dovolená.cz je server společnosti Student Agency, kde je možné vyhledat a zakoupit zájezdy ze široké nabídky zájezdů do celého světa. Zákazníci si mohou vybrat z různých kategorií, jako jsou First minute, poznávací zájezdy, hory, Eurovíkendy a celá řada dalších.

Na webu Dovolená.cz jsou v nabídce zájezdy tuzemských i německých cestovních kanceláří. Klienti mají možnost cestovat letecky, autobusem nebo vlastní dopravou. Výběr je velice snadný a není nutné docházet na pobočku Student Agency, vše vyřídíte přes internet.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Student Agency nabízí affiliate partnerský program pro všechny, kteří chtějí vydělávat na provizích z přivedených zákazníků. Protože je Student Agency zaběhlá a oblíbená společnost, zájezdy se prodávají poměrně jednoduše.

Zájemci o partnerství mají na výběr z deseti kampaní, které mohou propagovat prostřednictvím bannerů, XML feedů, textových odkazů či e-mailů. Provize je vždy 2 % z ceny prodaného zájezdu. Cookies platí pro přivedeného zákazníka 30 dní. Společnost nabízí také různé bonusy, které mohou zlepšit konverzní poměr.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Lead

Lead, neboli kontakt, znamená kontaktní informaci na zákazníka. Lead Generation generuje leady na motivované klienty, kteří projevili zájem pořídit…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna