Affiliate program - DoKoupelny.cz

stručné informace o partnerském programu

DoKoupelny.cz

Informace o partnerském programu

Internetový obchod DoKoupelny.cz nabízí designové doplňky, které se hodí do každé moderní koupelny. Zákazníci mohou nakoupit koupelnové náčiní, hygienické potřeby a další produkty, kterými je možné zútulnit každou koupelnu. V nabídce jsou produkty značek Alessi, Clomus, Koziol, Zack a řady dalších předních výrobců.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate partneři DoKoupelny.cz si mohou zajistit stálý vedlejší příjem díky provizím ze zákazníků. Pokud na své stránky umístí reklamní prvky obchodníka, budou návštěvníci po kliknutí na ně přesměrováni do obchodu.

V případě, že provedou jakýkoliv nákup, mohou získat provizi 3 % z ceny prodaného zboží. Výhodou programu je, že partneři obdrží provizi z každého nákupu přivedeného klienta, který provede po dobu 1 roku. Společnost provozuje také server DoKuchyně.cz, kde nabízí doplňky do kuchyně. Provize je počítána z nákupů v obou obchodech.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

E-shop

E-shop je internetová aplikace, kde mohou zákazníci nakupovat služby a produkty online prostřednictvím webových stránek. Jedná se o jeden z…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna