Affiliate program - DoDobros.cz

stručné informace o partnerském programu

DoDobros.cz

Informace o partnerském programu

DoDobros.cz je internetový obchod, který zprostředkovává prodej oblečení a také doplňků stravy. Na svých webových stránkách odkazuje na dva weby, na každém z nich můžete získat jeden druh zboží. DoDohop.cz nabízí oblečení pro každého, můžete si vybrat mezi různými sportovními značkami od Adidas až po Pumu. Andropharmia.cz Vám nabídne různé doplňky stravy, které mohou zkvalitnit Váš život.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

DoDobros.cz podporuje svůj prodej pomocí sítě affiliate partnerů. Partnerem se může stát majitel webových stránek, který na svém webu publikuje reklamní prvky prodejce. Všechny prvky jsou předem připraveny, jedná se například o XML feed a podobně.

Partneři si mohou vybrat, zdali budou odkazovat na stránky s doplňky stravy nebo se značkovým oblečením, pro každou z nich platí trochu jiné podmínky. Webmasteři, kteří odkazují na prodej doplňků stravy, se mohou těšit na 20% provizi z prodeje, cookies na 60 dní a 10% provizi z podpartnera. Pokud se rozhodnete publikovat reklamní prvky, směřující na obchod s oblečením, získáváte provizi 10 %, cookies na 30 dní a 5% provizi z podpartnera.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Doba splatnosti

V oblasti finančnictví je doba splatnosti velice důležitým pojmem, protože každá půjčka či jakýkoliv další finanční transfer má určitou dobu…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna