Affiliate program - Dexys

stručné informace o partnerském programu

Dexys

Informace o partnerském programu

Velkoobchod Dexys je specialistou na dekorace a zábavní sortiment. Společnost působí na českém trhu již od roku 1998 a za tu dobu získala řadu zákazníků. Ve firmě pracuje tým zkušených profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

Zákazníci velkoobchodu získávají při nákupu v hodnotě nad 5000 Kč poštovné zcela zdarma. V obchodě je možné zakoupit dekorace například do obývacího pokoje, kuchyně, koupelny, ložnice, ale také na zahradu či terasu. Produkt si mohou zákazníci sami jednoduše nainstalovat.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Každý vlastník internetových stránek se může zapojit do partnerského programu - takový nabízí také velkoobchod Dexys. Výhodou partnerství s Dexys je hlavně fakt, že partneři mohou vydělávat na uskutečněných nákupech zákazníka opakovaně i v případě, že navštíví stránky přímo.

Reklamní bannery či další reklamní prvky je možné umístit jak na webové stránky, tak také například na blog nebo e-shop. Provize za přivedeného zákazníka je 5%, provizi je možné nechat vyplatit v případě, že částka dosáhla alespoň 200 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Pojistitel

Pojistitel je právnická osoba, která poskytuje pojištění. Pojistitel se zavazuje k tomu, že v případě pojistné události poskytné pojistné plnění v…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna