Affiliate program - Dexys

stručné informace o partnerském programu

Dexys

Informace o partnerském programu

Velkoobchod Dexys je specialistou na dekorace a zábavní sortiment. Společnost působí na českém trhu již od roku 1998 a za tu dobu získala řadu zákazníků. Ve firmě pracuje tým zkušených profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

Zákazníci velkoobchodu získávají při nákupu v hodnotě nad 5000 Kč poštovné zcela zdarma. V obchodě je možné zakoupit dekorace například do obývacího pokoje, kuchyně, koupelny, ložnice, ale také na zahradu či terasu. Produkt si mohou zákazníci sami jednoduše nainstalovat.

Naše hodnocení 3/10

Jak to funguje, provize a další informace

Každý vlastník internetových stránek se může zapojit do partnerského programu - takový nabízí také velkoobchod Dexys. Výhodou partnerství s Dexys je hlavně fakt, že partneři mohou vydělávat na uskutečněných nákupech zákazníka opakovaně i v případě, že navštíví stránky přímo.

Reklamní bannery či další reklamní prvky je možné umístit jak na webové stránky, tak také například na blog nebo e-shop. Provize za přivedeného zákazníka je 5%, provizi je možné nechat vyplatit v případě, že částka dosáhla alespoň 200 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Eye tracking

Eye tracking označuje technologii, která umožňuje sledovat pohyb očí uživatele po monitoru. Tato metoda pomáhá hlavně vývojářům webových stránek…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna