Affiliate program - DataHelp

stručné informace o partnerském programu

DataHelp

Informace o partnerském programu

DataHelp je společnost, která se specializuje na záchranu dat z poškozených zařízení. Pokud máte poškozený pevný disk, paměťovou kartu, flash paměť, disketu, DVD či jiné zařízení, na kterém jste měli uloženy důležité informace, nemusíte zoufat. DataHelp Vám může pomoci.

Celých 24 hodin denně můžete volat na linku DataHelp.cz a objednávat si obnovu či záchranu dat z disku. Poškozené médium vyzvednou odborníci a provedou diagnostiku, která je zcela zdarma - zaplatíte pouze za úspěšnou záchranu Vašich dat. Záchrana je obvykle provedena do 24 hodin.

Naše hodnocení 2/10

Jak to funguje, provize a další informace

DataHelp.cz nabízí možnost affiliate partnerství, které je vhodné pro různá servisní střediska, velkoobchody či maloobchody s výpočetními technologiemi, výrobce HW a další IT specialisty. Při uzavření affiliate partnerství získávají partneři řadu výhod.

Vaši zákazníci mohou získat letáky se slevami na diagnostické služby, při navázání spolupráce získávají partneři slevu 15 - 20 % z ceny realizované služby. Všechny propagační předměty a marketingové materiály jsou pro partnery zdarma.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

SEM

SEM (Search engine marketing) neboli marketing ve vyhledávačích je marketingovým nástrojem, který je zaměřený na propagaci webových stránek. Jedná se…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna