Affiliate program - CK Régio

stručné informace o partnerském programu

CK Régio

Informace o partnerském programu

Cestovní kancelář Regio je jednou z předních cestovních kanceláří, která se zaměřuje především na pobyty v České republice a na Slovensku. Nabízí ubytování v různých chatách, chalupách i hotelích. V současné době je možné najít v nabídce společnosti také pobyty s vlastní dopravou v Chorvatsku, Itálii nebo Maďarsku. V České republice provozuje především hotel Bukovanský mlýn, jehož areál je vystavěn v lidovém stylu.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

CK Regio je cestovní kanceláří, která svou marketingovou strategii zaměřuje mimo jiné také na affiliate partnerství. Partnery CK se mohou stát všichni, kteří budou na internetu propagovat společnost textovými odkazy, mapovou aplikací nebo vloženou aplikací.

Výše provize je celých 20 % z ceny objednaného zájezdu. Provizi partner získává pouze v případě, že si zákazník objedná pobyt do 30 dnů od doby, kdy zavítá na webové stránky CK Regio. Vyplácení provizí probíhá vždy jednou měsíčně na požádání, neexistuje žádná minimální výplata.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Půjčka

Půjčka je závazkem, který vzniká mezi věřitelem a dlužníkem na základě uzavření smlouvy o půjčce. Věřitel půjčí dlužníkovi určitý finanční obnos,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna