Affiliate program - CK Italieonline

stručné informace o partnerském programu

CK Italieonline

Informace o partnerském programu

CK Italieonline je společnost, specializující se na nabídku dovolené v Itálii. Jedná se o ryze českou společnost, která patří k největším touoperátorům, zaměřujícím se na Itálii. Nabízí ubytování v ověřených hotelech a rezidencích v celé Itálii, zároveň může zajistit dovolenou v kempu, apartmánu, pensionu a v řadě dalších ubytovacích zařízení.

Výběr dovolené v Itálii je díky CK Italieonline velice jednoduchý - stačí představu své ideální dovolené napsat e-mailem nebo zavolat telefonicky a společnost Vám poskytne vhodnou nabídku přesně pro Vás. Dovolenou můžete hledat také v jednoduchém vyhledávači online, kde si sami nastavíte požadovaná kritéria.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud se stanete affiliate partnerem společnosti CK Italieonline, můžete se těšit na celou řadu výhod. Máte možnost získat provizi až 10 % z prodeje zájezdů! Společnost má vysoký potenciál a tradici, nabízí léty ověřený produkt. Itálie je třetí nejvyhledávanější destinací na tuzemském trhu.

Affiliate partneři společnosti se nemusí bát, že při nízkém výdělku o své provize přijdou - neexistuje žádná minimální výplata, vyplatíme Vám jakoukoliv provizi. Máte možnost zvolit si vlastní reklamní formát, výhodou je také fakt, že cookies platí celých 30 dní!

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Splátka

Splátka označuje platbu, kterou dlužník pravidelně splácí svůj závazek. Ke každé splátce je obvykle přičítán také úrok v předem sjednané výši.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna