Affiliate program - CK Italieonline

stručné informace o partnerském programu

CK Italieonline

Informace o partnerském programu

CK Italieonline je společnost, specializující se na nabídku dovolené v Itálii. Jedná se o ryze českou společnost, která patří k největším touoperátorům, zaměřujícím se na Itálii. Nabízí ubytování v ověřených hotelech a rezidencích v celé Itálii, zároveň může zajistit dovolenou v kempu, apartmánu, pensionu a v řadě dalších ubytovacích zařízení.

Výběr dovolené v Itálii je díky CK Italieonline velice jednoduchý - stačí představu své ideální dovolené napsat e-mailem nebo zavolat telefonicky a společnost Vám poskytne vhodnou nabídku přesně pro Vás. Dovolenou můžete hledat také v jednoduchém vyhledávači online, kde si sami nastavíte požadovaná kritéria.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud se stanete affiliate partnerem společnosti CK Italieonline, můžete se těšit na celou řadu výhod. Máte možnost získat provizi až 10 % z prodeje zájezdů! Společnost má vysoký potenciál a tradici, nabízí léty ověřený produkt. Itálie je třetí nejvyhledávanější destinací na tuzemském trhu.

Affiliate partneři společnosti se nemusí bát, že při nízkém výdělku o své provize přijdou - neexistuje žádná minimální výplata, vyplatíme Vám jakoukoliv provizi. Máte možnost zvolit si vlastní reklamní formát, výhodou je také fakt, že cookies platí celých 30 dní!

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

CSS 3

CSS 3 je jazykem, který popisuje způsob zobrazení stránek, jež jsou napsány v jazycích HTML, XHTML nebo XML. Umožňuje návrhářům oddělit vzhled…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2765

Partnerská zóna