Affiliate program - Čistá medicína

stručné informace o partnerském programu

Čistá medicína

Informace o partnerském programu

ČistáMedicína.cz je e-shop, který se zaměřuje na prodej přírodních preparátů a doplňků stravy, které jsou vhodné pro lidský organismus. V e-shopu můžete koupit pouze ověřené přípravky, které byly vyrobeny v českých laboratořích. Přípravky neobsahují žádné konzervační látky.

Zajímavými výrobky jsou například řasy chlorella nebo B-vitaminové doplňky. Každý výrobek má vlastní specifické příznivé účinky. Čistá medicína připravuje pravidelně akční nabídky, doprava je po celé České republice zcela zdarma.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate partnerem Čisté medicíny se může stát prakticky kdokoliv. Princip partnerství spočívá v doporučování e-shopu na Vašich webových stránkách, ale také na sociálních sítích, emailem nebo v diskusních fórech.

Jedná se o propagaci prostřednictvím unikátního banneru či odkazu. Za každý nákup, který provede Vámi přivedený klient na e-shopu do třech měsíců od přivedení, získáváte provizi ve výši 10 - 20 % z částky. Průměrná objednávka na e-shopu je vyšší než 1000 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Hypoteční úvěr

Hypoteční úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Hypoteční úvěry patří k nejvýhodnějším typům úvěrů, protože mají poměrně nízkou úrokovou…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna