Affiliate program - Čistá medicína

stručné informace o partnerském programu

Čistá medicína

Informace o partnerském programu

ČistáMedicína.cz je e-shop, který se zaměřuje na prodej přírodních preparátů a doplňků stravy, které jsou vhodné pro lidský organismus. V e-shopu můžete koupit pouze ověřené přípravky, které byly vyrobeny v českých laboratořích. Přípravky neobsahují žádné konzervační látky.

Zajímavými výrobky jsou například řasy chlorella nebo B-vitaminové doplňky. Každý výrobek má vlastní specifické příznivé účinky. Čistá medicína připravuje pravidelně akční nabídky, doprava je po celé České republice zcela zdarma.

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate partnerem Čisté medicíny se může stát prakticky kdokoliv. Princip partnerství spočívá v doporučování e-shopu na Vašich webových stránkách, ale také na sociálních sítích, emailem nebo v diskusních fórech.

Jedná se o propagaci prostřednictvím unikátního banneru či odkazu. Za každý nákup, který provede Vámi přivedený klient na e-shopu do třech měsíců od přivedení, získáváte provizi ve výši 10 - 20 % z částky. Průměrná objednávka na e-shopu je vyšší než 1000 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Bonita

Bonita určuje schopnost klienta splácet své závazky. Je závislá na finanční situaci zákazníka. Bonita je důležitý nástroj pro všechny finanční…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna