Affiliate program - Chytré hypotéky.cz

stručné informace o partnerském programu

Chytré hypotéky.cz

Informace o partnerském programu

Chytré-hypotéky.cz nabízí zájemcům o hypotéku zprostředkování individuálního úvěru přesně podle jejich potřeb. Finanční konzultant na schůzce zhodnotí všechny klientovy požadavky a také jeho možnosti a nabídne mu tu nejvhodnější hypotéku pro něj. Poradce individuálně zhodnotí možnosti financování i zajištění hypotéky a navrhne, jak ušetřit.

Kromě financování a refinancování hypoték nabízí server také dlouhodobé zhodnocení investic. Po sjednání schůzky Vám konzultanti poradí, jaký investiční nástroj by mohl být pro Vás tím pravým.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Server Chytré-hypotéky.cz nabízí spolupráci affiliate partnerům, kteří provozují například hypoteční weby, realitní weby, inzertní servery, realitní kanceláře, finanční a poradenské servery a řadu dalších souvisejících stránek.

Výše provize partnera za sjednanou hypotéku je 0,25 %. Jedná se o procento z čerpaného úvěru s bonusy a navýšením pro aktivní partnery. Proto výše hypotéky je vždy poměrně vysoká, affiliate partneři se mohou těšit na zajímavé výdělky. Cookies platí 90 dní od kliknutí na odkaz.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Spam

Spam označuje nevyžádanou elektronickou poštu. Jedná se obvykle o reklamní sdělení, které je masově šířeno internetem. Může se však jednat také o…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna