Affiliate program - ChlapskáZásilka.cz

stručné informace o partnerském programu

ChlapskáZásilka.cz

Informace o partnerském programu

ChlapskáZásilka.cz je zajímavý projekt pro všechny muže, kteří neradi nakupují věci, které potřebují. Patříte mezi muže, kteří chodí raději v roztrhaných ponožkách, abyste se vyhnuli zdlouhavému nakupování a běhání po obchodním domě, které si Vaše partnerka tak užívá?

ChlapskáZásilka.cz může být to pravé přesně pro Vás. Objednejte si vše, co potřebujete jednoduše na internetu! Můžete si vybírat ze široké nabídky triček, trenek, holicích potřeb a dalších nezbytností. Pokud si objednáte Chlapskou zásilku, nemusíte se o nic starat a každé 3 měsíce, pokud nestanovíte jinak, Vám bude doručen Váš balíček až domů.

 

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

ChlapskáZásilka.cz Vám nabízí affiliate program, který je vhodný pro každého provozovatele webových stránek, blogu či majitele Facebookové stránky, jejichž častými návštěvníky jsou muži. Za každého přivedeného klienta, který si objedná Chlapskou zásilku, můžete získat 15% provizi z jeho nákupu.

Úspěšní partneři mohou obdržet až 20% provizi. Protože průměrná objednávka sahá téměř k jedné tisícovce korun, mohou být výdělky affiliate partnerů skutečně zajímavé. Cookies platí 45 dní, každý nový partner získává vstupní bonus 50 Kč, minimální výše výběru je 400 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

IBAN

IBAN čili International Bank Account Number je číslo bankovního účtu, které je zapsáno v mezinárodním formátu. Platí pro celé území Evropské unie.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna