Affiliate program - České ploty

stručné informace o partnerském programu

České ploty

Informace o partnerském programu

Společnost České ploty nabízí klientům ve svém e-shopu celou řadu plotů a oplocení. Zákazníci si mohou vybrat dřevěné ploty, ploty z plastu, které jsou snadné pro údržbu, brány, pletivo či betonové ploty a řadu dalších produktů.

České ploty zajišťují ty nejvýhodnější ceny na trhu díky dlouhodobé spolupráci s předními dodavateli. V e-shopu České ploty můžete najít nejen plotovky, ale také různé další komponenty a plotové příslušenství. Společnost se snaží nalákat na zajímavé ceny i výhodné akční nabídky.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

České ploty patří k nejvýznamnějším prodejcům plotů v České republice. Nabízí affiliate kampaň pro webmastery a majitele webových stránek, které se specializují například na bydlení, hobby, zahrady a další související služby.

Všichni publisheři se mohou těšit na zajímavé provize ve výši 4 % z každé objednávky. Protože průměrná objednávka činí více než 10 000 Kč, mohou dosahovat výdělky affiliate partnerů až stotisícových odměn, vše se odvíjí od návštěvnosti jejich serveru.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Chytrý telefon

Jako chytrý telefon je označován mobilní telefon, který poskytuje spoustu doplňkových služeb. Může mezi ně patřit například fotografování, využívání…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna