Affiliate program - České ploty

stručné informace o partnerském programu

České ploty

Informace o partnerském programu

Společnost České ploty nabízí klientům ve svém e-shopu celou řadu plotů a oplocení. Zákazníci si mohou vybrat dřevěné ploty, ploty z plastu, které jsou snadné pro údržbu, brány, pletivo či betonové ploty a řadu dalších produktů.

České ploty zajišťují ty nejvýhodnější ceny na trhu díky dlouhodobé spolupráci s předními dodavateli. V e-shopu České ploty můžete najít nejen plotovky, ale také různé další komponenty a plotové příslušenství. Společnost se snaží nalákat na zajímavé ceny i výhodné akční nabídky.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

České ploty patří k nejvýznamnějším prodejcům plotů v České republice. Nabízí affiliate kampaň pro webmastery a majitele webových stránek, které se specializují například na bydlení, hobby, zahrady a další související služby.

Všichni publisheři se mohou těšit na zajímavé provize ve výši 4 % z každé objednávky. Protože průměrná objednávka činí více než 10 000 Kč, mohou dosahovat výdělky affiliate partnerů až stotisícových odměn, vše se odvíjí od návštěvnosti jejich serveru.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

E-commerce

E-commerce označuje všechny obchodní transakce, realizované na internetu nebo pomocí elektronických komunikačních prostředků. Zahrnuje internetový…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna