Affiliate program - Čerstvá káva

stručné informace o partnerském programu

Čerstvá káva

Informace o partnerském programu

Čerstvá káva je obchod s kvalitní kávou a čajem. V obchodě můžete zakoupit jak kávu značky Čerstvá káva, tak také produkty jiných kvalitních značek, jako je Lavazza, Alfredo, Illy a další. V prodejně najdete jak maloobchodní, tak také velkoobchodní prodej kávy.

Zákazníci si mohou zakoupit také různé kávovary a získají poradenství, týkající se kávovarů a přípravy kávy. Veškeré odborné poradenství je zcela zdarma.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Partnerem společnosti Čerstvá káva se může stát každý milovník kávy, který chce kvalitní produkt dále propagovat a vydělávat díky tomu na provizích. Pokud si Vámi přivedený zákazník zakoupí produkt značky Čerstvá káva, získáváte 10% provizi, při nákupu jiných výrobků se provize liší.

Provize je možné získat za zákazníka opakovaně ze všech jeho nákupů, které provede do 2 let od prvního nákupu. Pokud affiliate partner doporučí dalšího partnera, získává také provizi 1 % ze všech nákupů jím přivedených zákazníků.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

RPSN

RPSN znamená roční procentuální sazbu nákladů. Je nejdůležitějším ukazatelem bankovního úvěru, díky němuž klient zjistí, nakolik je úvěr výhodný a…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna