Affiliate program - Čerstvá káva

stručné informace o partnerském programu

Čerstvá káva

Informace o partnerském programu

Čerstvá káva je obchod s kvalitní kávou a čajem. V obchodě můžete zakoupit jak kávu značky Čerstvá káva, tak také produkty jiných kvalitních značek, jako je Lavazza, Alfredo, Illy a další. V prodejně najdete jak maloobchodní, tak také velkoobchodní prodej kávy.

Zákazníci si mohou zakoupit také různé kávovary a získají poradenství, týkající se kávovarů a přípravy kávy. Veškeré odborné poradenství je zcela zdarma.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Partnerem společnosti Čerstvá káva se může stát každý milovník kávy, který chce kvalitní produkt dále propagovat a vydělávat díky tomu na provizích. Pokud si Vámi přivedený zákazník zakoupí produkt značky Čerstvá káva, získáváte 10% provizi, při nákupu jiných výrobků se provize liší.

Provize je možné získat za zákazníka opakovaně ze všech jeho nákupů, které provede do 2 let od prvního nákupu. Pokud affiliate partner doporučí dalšího partnera, získává také provizi 1 % ze všech nákupů jím přivedených zákazníků.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Zajistitel

Zajistitel je společnost, která na sebe přebírá riziko v případě, že pojistitel není schopen splatit své závazky. Pojistitel musí za tuto službu…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna