Affiliate program - Cash in pills

stručné informace o partnerském programu

Cash in pills

Informace o partnerském programu

Cash in pills je server, který prodává různé doplňky stravy a další přípravky pro muže i pro ženy. V nabídce je více než 20 produktů, které jsou k dostání v celém světě.

Z produktů pro muže patří k nejvyhledávanějším například doplňky, podporující rychlé nabrání svalové hmoty nebo výrobky, které podporují vlasový růst. Ženy si oblíbily například doplněk pro boj s neustálým strašákem jménem celulitida. Všichni si mohou zakoupit různé přípravky na hubnutí či proti akné.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Do partnerského programu Cash in pills se mohou zapojit všichni majitelé webových stránek, blogů nebo také ti, kdo často přispívají na různá diskusní fóra. Je možné získat zajímavé výdělky. Provize za každého prodeje je celých 30 %. Pokud prodá jakýkoliv produkt Vámi přivedený partner, získáváte z jeho prodeje 5% provizi.

Cash in pills nabízí jednoduché bannery, které můžete publikovat na svých stránkách či blogu. Společnost připravuje pro affiliate partnery také zajímavé soutěže o různé ceny.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Direct marketing

Direct marketing je reklamním nástrojem, který má výhodu přímého cílení na zákazníka. Hlavními cíli je vytvoření dlouhodobého vztahu a výzva pro…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna