Affiliate program - cartridgeatonery.cz

stručné informace o partnerském programu

cartridgeatonery.cz

Informace o partnerském programu

Potřebujete nový cartridge či toner? Cartridgeatonery.cz je internetový obchod, který nabízí právě toto příslušenství. Můžete si vybrat z celé řady kompatibilních a renovovaných tonerů a cartridgí, které je možné použít do Vašich tiskáren. Zaměstnanci Vám rádi poradí s výběrem a odpoví na jakékoliv dotazy, stačí napsat e-mail.

Stálí klienti obchodu cartridgeatonery.cz mohou získat výhodné slevy a bonusy. Pokud Vámi zakoupené zboží přesáhne 5000 Kč, získáváte 3% slevu. Nejvěrnější zákazníci mohou dosáhnout až na slevu 7 %, pokud jejich objednávky přesáhnou cenu 15000 Kč.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Cartridgeatonery.cz nabízí affiliate program, díky kterému mohou partneři získat peníze na základě provizního systému.

Pokud provozujete webové stránky a Vaši návštěvníci by se mohli zajímat o nabízené zboží, máte možnost publikovat reklamní prvky společnosti a získat tak provizi 5 % z každé objednávky, kterou provede zákazník, jenž přišel přes Vaše webové stránky. Platnost cookies je celých 180 dní, minimálně si můžete nechat vyplatit částku 1000 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Zánik smlouvy

Zánik smlouvy je proces, ve kterém zaniká vztah mezi pojistitelem a pojistníkem. Smlouva může zaniknout samovolně například při vypršení pojistného…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna