Affiliate program - Butik Radost

stručné informace o partnerském programu

Butik Radost

Informace o partnerském programu

Butik Radost nabízí rozmanitý sortiment oblečení. Společenské šaty, ale také klasické šaty, tuniky nebo trička a vintage oblečení, to vše je možné najít v nabídce butiku Radost. Oblečení si vyberou také silnější postavy v sekci XL - XXXL.

Butik má pětiletou zkušenost v oblasti módy. Veškeré zboží je k dispozici skladem, což zajišťuje jeho rychlou expedici. Nyní si můžete zakoupit zboží s prodlouženou zárukou na 30 měsíců.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate partneři butiku Radost se mohou těšit na zajímavé provize i startovací bonus v hodnotě 200 Kč. Obchod je možné propagovat na vlastních webových stránkách, ale také v diskusních fórech nebo prostřednictvím e-mailu.

Provize jsou vypláceny od částky 500 Kč. Za každou objednávku přivedeného zákazníka získává partner provizi 10 % z její ceny. Systém si pamatuje příchozího po dobu 30 dní, takže provizi získá v případě, že si partner objedná zboží do 30 dnů od první návštěvy.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Zajistitel

Zajistitel je společnost, která na sebe přebírá riziko v případě, že pojistitel není schopen splatit své závazky. Pojistitel musí za tuto službu…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna