Affiliate program - Butik Radost

stručné informace o partnerském programu

Butik Radost

Informace o partnerském programu

Butik Radost nabízí rozmanitý sortiment oblečení. Společenské šaty, ale také klasické šaty, tuniky nebo trička a vintage oblečení, to vše je možné najít v nabídce butiku Radost. Oblečení si vyberou také silnější postavy v sekci XL - XXXL.

Butik má pětiletou zkušenost v oblasti módy. Veškeré zboží je k dispozici skladem, což zajišťuje jeho rychlou expedici. Nyní si můžete zakoupit zboží s prodlouženou zárukou na 30 měsíců.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate partneři butiku Radost se mohou těšit na zajímavé provize i startovací bonus v hodnotě 200 Kč. Obchod je možné propagovat na vlastních webových stránkách, ale také v diskusních fórech nebo prostřednictvím e-mailu.

Provize jsou vypláceny od částky 500 Kč. Za každou objednávku přivedeného zákazníka získává partner provizi 10 % z její ceny. Systém si pamatuje příchozího po dobu 30 dní, takže provizi získá v případě, že si partner objedná zboží do 30 dnů od první návštěvy.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

PHP

PHP je skriptovací programovací jazyk, který slouží hlavně pro programování dynamických internetových stránek. Zároveň je možné programovat webové…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna