Affiliate program - BMWdoplňky.cz

stručné informace o partnerském programu

BMWdoplňky.cz

Informace o partnerském programu

BMWdoplňky.cz nabízí zajímavé doplňky pro všechny majitele BMW. Protože nákup BMW nepatří k nejlevnějším, majitelé vozů obvykle chtějí mít svůj automobil v dokonalém stavu a také perfektně vybavený. V e-shopu BMWdoplňky.cz si mohou objednat doplňky pro jakoukoliv řadu BMW.

Mezi doplňky mohou patřit zařízení na zvýšení výkonu vozu, ale také karbonová zrcátka, spoilery, difuzory, či třeba jen znaky BMW. Všechny produkty jsou prověřeny zákazníky a mají vysokou kvalitu, smysl pro detail a jdou k dostání za výhodné ceny.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud vlastníte webové stránky, které jsou navštěvované také majiteli automobilů BMW, máte možnost zapojit se do partnerského programu BMWdoplňky.cz a vydělat zajímavé provize. Provize činí 5 % z nákupu Vámi přivedeného klienta.

Protože jsou nákupy na BMWdoplňky poměrně drahé, průměrná provize dělá 200 Kč. Affiliate partneři navíc dostanou bonus za registraci 100 Kč, platnost cookies je 60 dní. Minimální výplata pro výběr je stanovena na částku 500 Kč, výplatu získají partneři 20tého následujícího měsíce. Pro aktivní partnery, kteří spolupracují s obchodem dlouhodobě, je možné navýšit provizi na 10 %.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Bannerová slepota

Bannerová slepota je fenomén, kdy návštěvník webové stránky automaticky ignoruje všechny reklamní plochy, přestože se na bannerech mohou nacházet pro…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna