Affiliate program - BEZVA-PNEU.cz

stručné informace o partnerském programu

BEZVA-PNEU.cz

Informace o partnerském programu

BEZVA-PNEU.cz je internetovým obchodem, který má v nabídce pneu a alu kola za výhodné ceny. Jedná se o nové zboží, na které se vztahuje plná záruka a je určeno především pro evropský trh. BZEVA-PNEU.CZ však nabízí kromě kvalitních kol a nízkých cen také profesionální poradenství pro všechny, kteří chtějí používat správné pneumatiky pro svůj vůz. Zároveň je možné navštívit showroom, kde je vystavena stovka alu kol a zákazníci mají možnost vyzvednout si zde kola osobně.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

BEZVA-PNEU.CZ nabízí majitelům a provozovatelům webových stránek affiliate program, neboli partnerský program, díky kterému mohou vytěžit ze svých stránek maximum. Postup je jednoduchý - na svůj web si mohou umístit reklamní banner nebo textový odkaz a tím přivádějí na stránky prodejce zákazníky.

Internetový obchod nabízí 3% provize za nákup každého přivedeného zákazníka. Provize je připsána na účet partnera v případě, že si přivedený zákazník do 30 dnů od prokliku zakoupí jakékoliv nabízené zboží. Peníze je možné vybrat nejdříve v případě, že provize dosáhnou výše 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Hypoteční úvěr

Hypoteční úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Hypoteční úvěry patří k nejvýhodnějším typům úvěrů, protože mají poměrně nízkou úrokovou…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna