Affiliate program - BEZVA-PNEU.cz

stručné informace o partnerském programu

BEZVA-PNEU.cz

Informace o partnerském programu

BEZVA-PNEU.cz je internetovým obchodem, který má v nabídce pneu a alu kola za výhodné ceny. Jedná se o nové zboží, na které se vztahuje plná záruka a je určeno především pro evropský trh. BZEVA-PNEU.CZ však nabízí kromě kvalitních kol a nízkých cen také profesionální poradenství pro všechny, kteří chtějí používat správné pneumatiky pro svůj vůz. Zároveň je možné navštívit showroom, kde je vystavena stovka alu kol a zákazníci mají možnost vyzvednout si zde kola osobně.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

BEZVA-PNEU.CZ nabízí majitelům a provozovatelům webových stránek affiliate program, neboli partnerský program, díky kterému mohou vytěžit ze svých stránek maximum. Postup je jednoduchý - na svůj web si mohou umístit reklamní banner nebo textový odkaz a tím přivádějí na stránky prodejce zákazníky.

Internetový obchod nabízí 3% provize za nákup každého přivedeného zákazníka. Provize je připsána na účet partnera v případě, že si přivedený zákazník do 30 dnů od prokliku zakoupí jakékoliv nabízené zboží. Peníze je možné vybrat nejdříve v případě, že provize dosáhnou výše 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Online marketing

Online marketing zahrnuje různé marketingové aktivity na internetu. Tento nástroj zajišťuje efektivní cílení reklamy na vybranou klientelu. Tím se…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna