Affiliate program - BestHypo.cz

stručné informace o partnerském programu

BestHypo.cz

Informace o partnerském programu

BestHypo.cz je zprostředkovatelem hypoték, který Vám poradí s nejvhodnější hypotékou pro Vás. Můžete si vybírat z různých hypoték od celé řady bank. Máte možnost zažádat o účelovou hypotéku, ale také například o americkou hypotéku, kterou je možné použít na cokoliv jen potřebujete.

BestHypo.cz zajišťuje nejvýhodnější podmínky hypoték na českém trhu. Poskytuje klientům také důležité informace o hypotékách v hypoteční poradně, na serveru se můžete například bezplatně dozvědět, jak vysokou hypotéku si můžete se svým stávajícím příjmem dovolit. BestHypo.cz nabízí také možnost konsolidace Vašich půjček.

Naše hodnocení 6/10

Jak to funguje, provize a další informace

Affiliate partnerský program společnosti BestHypo.cz může využít prakticky každý majitel webových stránek, který chce navýšit své zisky. Nejvhodnější je však program pro majitele či provozovatele webu, který se věnuje bydlení, realitám, hypotékám, půjčkám a podobně.

Provize affiliate partnerů HypoReality jsou opravdu zajímavé, protože výše samotných uzavřených hypoték je vždy poměrně vysoká. Například při úvěru do výše 4 milionů korun získává klient 0,1 procento, tedy 1000 Kč za každý milion. Při vyšších úvěrech se mohou provize pohybovat až ve výši 0,3 %.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Anuita

Anuita je termín, který souvisí s oblastí finančnictví. Jedná se o pravidelně hrazenou finanční splátku v pravidelných intervalech, která se nemění.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna