Affiliate program - Batteryshop.cz

stručné informace o partnerském programu

Batteryshop.cz

Informace o partnerském programu

Batteryshop.cz je internetový obchod s bateriemi různých druhů. Můžete zde zakoupit baterie do notebooků, do digitálních fotoaparátů, videokamer nebo do AKU nářadí. Baterie s označením T6 power se hodí pro výrobky všech známých společností.

Na Batteryshop.cz můžete získat baterie za výhodné ceny. Máte možnost vybírat ze širokého sortimentu baterií, dodací lhůty jsou velice krátké. Nabídka je neustále aktualizována a doplňována o nové typy baterií. V e-shopu můžete zakoupit také například napájecí adaptéry.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

Pokud se zapojíte do provizního systému Batteryshop.cz, můžete si vydělat na provizích. Za každého Vámi přivedeného zákazníka, který si zakoupí jakoukoliv baterii na Batteryshop.cz, získáváte provizi 10 % z utracené částky bez DPH a dopravného. Zákazníky můžete přivést na stránky obchodníka pomocí bannerů, odkazů či PR článků publikovaných na Vašich webových stránkách.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Likvidárot

Likvidátor je zaměstnancem pojišťovny, který se stará o likvidaci pojistných událostí. Likvidátor musí odhadnout výši způsobené škody a následně…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna