Affiliate program - AXA životní pojištění

stručné informace o partnerském programu

AXA životní pojištění

Informace o partnerském programu

AXA je bankovní společností, která nabízí různé služby. Mezi nejvyhledávanější z nich patří například životní pojištění od AXA. Jedná se o investiční pojištění, proto získáte kromě ochrany proti úrazům také šanci výrazně zhodnotit své finanční prostředky.

Díky životnímu pojištění se nemusíte bát o své zdraví. Náklady na ošetření i trvalé následky Vám budou proplaceny. V případě, že pojištění nevyužijete, získáte alespoň zhodnocení svých financí. Nenechávejte své peníze na účtu s nízkým úrokem, když je můžete zhodnotit!

Naše hodnocení 5/10

Jak to funguje, provize a další informace

Staňte se affiliate partnerem společnosti AXA a můžete vydělat peníze na provizích. Stačí umístit reklamní prvek na své webové stránky a čekat, až se návštěvníci Vašich stránek stanou zákazníky společnosti AXA. AXA nabízí zajímavou provizi 250 Kč za každý přivedený lead.

Zdá se Vám to málo? Pozor, lead není pouze zákazníkem, který podepsal smlouvu! Provizi získáte za každý verifikovaný telefonní hovor. Pokud zájemce o půjčku vyplní dotazník a operátor se s ním telefonicky spojí na základě zadaných informací, provize je ihned připsána na Váš účet.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Úrokové období

Úrokové období označuje časový interval, ve kterém jsou připisovány úroky ke kapitálu. Může být roční, měsíční, ale také týdenní. Úvěry mají různou…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna