Affiliate program - Autolepky.cz

stručné informace o partnerském programu

Autolepky.cz

Informace o partnerském programu

Každý majitel automobilu, který si chce svůj vůz ozdobit a vytunit pomocí autolepek, může nakoupit zboží na Autolepky.cz. Můžete si zvolit některou z předpřipravených, kterých je více než tisíc, nebo si dokonce vytvořit vlastní autolepku. Všechny autodoplňky, které je možné v internetovém obchodě zakoupit, jsou velice kvalitní, proto i autolepky vydrží dlouho.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

V partnerském programu Autolepky.cz si mohou majitelé webových stránek vydělat na provizích za přivedené zákazníky. Každý, kdo se chce zapojit do programu, se musí nejprve zaregistrovat a poté na své stránky umístí reklamní banner či textový odkaz, který po kliknutí přesměruje zákazníka na stránky e-shopu.

Již za pouhou registraci získává partner bonus ve výši 100 Kč. Z každého prodeje, který provede jím přivedený zákazník, vydělá provizi ve výši 13 % z ceny prodaného zboží. Peníze si může nechat zaslat na účet v případě, že vydělal alespoň 500 Kč.

 

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Depozitní směnka

Depozitní směnka je finanční instrument, kdy se jedna strana, reprezentovaná například výrobcem, písemně zavazuje zaplatit určitý finanční obnos…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna