Affiliate program - Autolepky.cz

stručné informace o partnerském programu

Autolepky.cz

Informace o partnerském programu

Každý majitel automobilu, který si chce svůj vůz ozdobit a vytunit pomocí autolepek, může nakoupit zboží na Autolepky.cz. Můžete si zvolit některou z předpřipravených, kterých je více než tisíc, nebo si dokonce vytvořit vlastní autolepku. Všechny autodoplňky, které je možné v internetovém obchodě zakoupit, jsou velice kvalitní, proto i autolepky vydrží dlouho.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

V partnerském programu Autolepky.cz si mohou majitelé webových stránek vydělat na provizích za přivedené zákazníky. Každý, kdo se chce zapojit do programu, se musí nejprve zaregistrovat a poté na své stránky umístí reklamní banner či textový odkaz, který po kliknutí přesměruje zákazníka na stránky e-shopu.

Již za pouhou registraci získává partner bonus ve výši 100 Kč. Z každého prodeje, který provede jím přivedený zákazník, vydělá provizi ve výši 13 % z ceny prodaného zboží. Peníze si může nechat zaslat na účet v případě, že vydělal alespoň 500 Kč.

 

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Html 5

Html 5 je specifikací jazyka HTML. Na rozdíl od předchozí verze umožňuje nové zkrácené a rychlejší zápisky značek. Html 5 umožňuje vytvořit aplikaci,…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna