Affiliate program - Aukro.cz

stručné informace o partnerském programu

Aukro.cz

Informace o partnerském programu

Aukro.cz je největším obchodním portálem v České republice. Nabízí široký sortiment zboží, které je rozdělené přehledně podle různých kategorií. Na Aukro.cz mohou nakupovat pouze zaregistrovaní zákazníci. Je možné nakoupit jak nové, tak starší zboží v aukcích za často velice výhodné ceny.

Díky Aukro.cz se můžete zbavit svých nepotřebných věcí a ještě na nich vydělat. Zároveň je možné nakoupit nábytek, elektro, moto a další za nejvýhodnější ceny na trhu. Každý prodávající si určí nejnižší cenu, za kterou je předmět ochoten nabídnout a poté už jen sleduje, jak jeho zisk roste s dalšími příhozy.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Aukro.cz připravilo pro zájemce o affiliate partnerství velice zajímavé podmínky spolupráce. Majitelé webových stránek mají možnost nabízet na svých stránkách služby společnosti Aukro.cz. Partnerský program patří k marketingovým nástrojům společnosti, která se s jeho pomocí snaží zviditelnit své služby.

Affiliate partnerem se může stát pouze registrovaný uživatel Aukro.cz. Cookies platí 30 dní, je možné získat až 60 % provizi z příjmu Aukra ze všech transakcí za pevnou cenu. Každý partner může průběžně sledovat úspěšnost reklam publikovaných na svých stránkách.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Termínovaný vklad

Termínovaný vklad je typem bankovního účtu, který garantuje zúročení vkladu klienta. Je sjednán na určitou dobu a zároveň na určitý úrok, který může…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna