Affiliate program - Aukro.cz

stručné informace o partnerském programu

Aukro.cz

Informace o partnerském programu

Aukro.cz je největším obchodním portálem v České republice. Nabízí široký sortiment zboží, které je rozdělené přehledně podle různých kategorií. Na Aukro.cz mohou nakupovat pouze zaregistrovaní zákazníci. Je možné nakoupit jak nové, tak starší zboží v aukcích za často velice výhodné ceny.

Díky Aukro.cz se můžete zbavit svých nepotřebných věcí a ještě na nich vydělat. Zároveň je možné nakoupit nábytek, elektro, moto a další za nejvýhodnější ceny na trhu. Každý prodávající si určí nejnižší cenu, za kterou je předmět ochoten nabídnout a poté už jen sleduje, jak jeho zisk roste s dalšími příhozy.

Naše hodnocení 8/10

Jak to funguje, provize a další informace

Aukro.cz připravilo pro zájemce o affiliate partnerství velice zajímavé podmínky spolupráce. Majitelé webových stránek mají možnost nabízet na svých stránkách služby společnosti Aukro.cz. Partnerský program patří k marketingovým nástrojům společnosti, která se s jeho pomocí snaží zviditelnit své služby.

Affiliate partnerem se může stát pouze registrovaný uživatel Aukro.cz. Cookies platí 30 dní, je možné získat až 60 % provizi z příjmu Aukra ze všech transakcí za pevnou cenu. Každý partner může průběžně sledovat úspěšnost reklam publikovaných na svých stránkách.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Úrok z prodlení

Úrok z prodlení je dlužníkovi účtován v případě, že nesplatí svou půjčku včas. Úrok z prodlení není klasickým druhem sankce, ale náhradou ceny peněz.…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna