Affiliate program - Attivo.cz

stručné informace o partnerském programu

Attivo.cz

Informace o partnerském programu

Server Attivo.cz nabízí profesionální webový hosting již za cenu 29 Kč měsíčně. Uživatelé hostingu získávají neomezený přenos dat, neomezený počet subdomén, omezen není ani prostor pro web a počet e-mailů. V nabídce je webhostingový program s názvem Attivo Unlimited, který podporuje PHP, přenosy souborů přes FTP a spoustu dalších funkcí. Server Attivo Vám zajistí také pravidelné zálohování dat. Pro náročnější klienty je k dispozici Attivo Business tarif, který stojí 99 Kč a zahrnuje komplexní hostingové služby.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Jako partner webhostingu Attivo se dočkáte zajímavých provizí. Pokud na své stránky umístíte reklamní prvek Attivo.cz a přivedete na server zákazníka, který si objedná webhosting, získáváte provizi ve výši 100 Kč. Cookies platí po dobu 30 dnů. Provizi obdrží partner z každé objednávky včetně objednávek, které jsou zlevněny kuponem, pokud jejich cena přesahuje 100 Kč. Minimální částka k vyplacení je 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Výpověď

Výpověď je vypovězením pojistné smlouvy, které může každý účastník provést do 2 měsíců od jejího uzavření. Výpovědní lhůta je v tomto období pevně…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna