Affiliate program - Attivo.cz

stručné informace o partnerském programu

Attivo.cz

Informace o partnerském programu

Server Attivo.cz nabízí profesionální webový hosting již za cenu 29 Kč měsíčně. Uživatelé hostingu získávají neomezený přenos dat, neomezený počet subdomén, omezen není ani prostor pro web a počet e-mailů. V nabídce je webhostingový program s názvem Attivo Unlimited, který podporuje PHP, přenosy souborů přes FTP a spoustu dalších funkcí. Server Attivo Vám zajistí také pravidelné zálohování dat. Pro náročnější klienty je k dispozici Attivo Business tarif, který stojí 99 Kč a zahrnuje komplexní hostingové služby.

Naše hodnocení 7/10

Jak to funguje, provize a další informace

Jako partner webhostingu Attivo se dočkáte zajímavých provizí. Pokud na své stránky umístíte reklamní prvek Attivo.cz a přivedete na server zákazníka, který si objedná webhosting, získáváte provizi ve výši 100 Kč. Cookies platí po dobu 30 dnů. Provizi obdrží partner z každé objednávky včetně objednávek, které jsou zlevněny kuponem, pokud jejich cena přesahuje 100 Kč. Minimální částka k vyplacení je 500 Kč.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Spořitelna

Spořitelna je banka, která se specializuje především na spoření. Spoření znamená pravidelné ukládání nižších finančních částek, ze kterých plyne…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna