Affiliate program - ATIS

stručné informace o partnerském programu

ATIS

Informace o partnerském programu

ATIS je kongresová cestovní kancelář, která nabízí pobyty v České republice, na Slovensku a v Maďarsku s vlastní dopravou. Cestovní agentura působí na českém trhu již od roku 1990, má tedy dlouhou tradici a řadu spokojených zákazníků. Spolupracuje s více než 500 poskytovateli služeb a je jedničkou na trhu mezi společnostmi se stejným zaměřením.

U společnosti ATIS si můžete jednoduše přes internet sjednat dovolenou na zimu či léto s oblíbeným Welness programem, Dovolenou s dětmi, Dovolenou pro zralý věk i Dovolenou s vozíkem. Od roku 2007 nabízí kancelář retro dovolenou v Tatrách, která se inspiruje rekreací ROH.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

CK ATIS nabízí zájemcům affiliate partnerský program, na kterém mohou vydělat všichni majitelé webových stránek. ATIS vyplácí provizi celých 6 % z každého prodaného a realizovaného zájezdu. Partneři si mohou nechat vyplatit své prostředky již od částky 100 Kč.

Affiliate partnerství je vhodné pro různé majitele webových stránek z oblasti cestovního ruchu i pro provozovatele webových portálů. Affiliate partner umístí na svých stránkách reklamní prvek CK ATIS, skrze něj se zájemci dostanou ke službám společnosti. Pokud si návštěvník zakoupí a realizuje pobyt, je provize Vaše!

Máte možnost vybrat si z 12 velikostí reklamních bannerů podle Vašich potřeb, na každém z nich najdete jiné pobyty. Můžete zvolit až ze 20 typů pobytů, aby banner nepoškozoval Váš vlastní prodej.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Likvidárot

Likvidátor je zaměstnancem pojišťovny, který se stará o likvidaci pojistných událostí. Likvidátor musí odhadnout výši způsobené škody a následně…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna