Affiliate program - ATIS

stručné informace o partnerském programu

ATIS

Informace o partnerském programu

ATIS je kongresová cestovní kancelář, která nabízí pobyty v České republice, na Slovensku a v Maďarsku s vlastní dopravou. Cestovní agentura působí na českém trhu již od roku 1990, má tedy dlouhou tradici a řadu spokojených zákazníků. Spolupracuje s více než 500 poskytovateli služeb a je jedničkou na trhu mezi společnostmi se stejným zaměřením.

U společnosti ATIS si můžete jednoduše přes internet sjednat dovolenou na zimu či léto s oblíbeným Welness programem, Dovolenou s dětmi, Dovolenou pro zralý věk i Dovolenou s vozíkem. Od roku 2007 nabízí kancelář retro dovolenou v Tatrách, která se inspiruje rekreací ROH.

Naše hodnocení 4/10

Jak to funguje, provize a další informace

CK ATIS nabízí zájemcům affiliate partnerský program, na kterém mohou vydělat všichni majitelé webových stránek. ATIS vyplácí provizi celých 6 % z každého prodaného a realizovaného zájezdu. Partneři si mohou nechat vyplatit své prostředky již od částky 100 Kč.

Affiliate partnerství je vhodné pro různé majitele webových stránek z oblasti cestovního ruchu i pro provozovatele webových portálů. Affiliate partner umístí na svých stránkách reklamní prvek CK ATIS, skrze něj se zájemci dostanou ke službám společnosti. Pokud si návštěvník zakoupí a realizuje pobyt, je provize Vaše!

Máte možnost vybrat si z 12 velikostí reklamních bannerů podle Vašich potřeb, na každém z nich najdete jiné pobyty. Můžete zvolit až ze 20 typů pobytů, aby banner nepoškozoval Váš vlastní prodej.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Telefonní operátor

Telefonní operátor je společnost, která poskytuje svým zákazníkům telefonní služby. V tuzemsku najdeme tři telefonní operátory, kterými jsou T-mobile…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna