Affiliate program - Athos Travel

stručné informace o partnerském programu

Athos Travel

Informace o partnerském programu

A-Praha.com je server, provozovaný incomingovou cestovní agenturou Athos Travel. Na tomto serveru se zaměřuje na zajištění ubytování v Praze, zároveň však spravuje server A-CzechRepublic.com, kde mohou zákazníci najít ubytování v celém Česku.

Athos Travel nabízí ubytování ve více než 200 tisících ubytovacích zařízeních. Klienti mohou využívat zajímavé ceny, které často dosahují až 80 % z běžné ceny zájezdu. Rezervace je na stránkách zcela zdarma, pokud ji zákazník zruší do 48 hodin před příjezdem, neplatí žádné storno poplatky.

Naše hodnocení 9/10

Jak to funguje, provize a další informace

Cestovní agentura Athos Travel nabízí možnost zapojit se do partnerského programu, který zajišťuje zajímavé provize. Partnerem se může stát jakýkoliv vlastník webových stránek, ty se nemusí věnovat výhradně cestování.

Na své stránky umístí reklamní odkazy na jeden ze serverů Athos Travel podle svého výběru a získává provize z objednávky nově přivedených klientů. Průměrné ohodnocení partnera je 8 % z každé rezervace.

AFFILIATE ZÓNA
ZE SLOVNÍKU

Sankční poplatek

Sankční poplatek značí finanční postih za nedodržení smluvních podmínek z klientovy strany. Sankční poplatky jsou uvedeny v sazebníku každé banky, s…

přejít na slovník >
RYCHLÝ KONTAKT

Můžete nám zavolat

+420 222 364 694

nebo nám zaslat email na

info (at) crescogroup.org

Případně využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Affiliate zóna

Počet kampaní celkem: 47, veřejné: 21

Počet publisherů: 2773

Partnerská zóna